Qera, Apartament 2+1+2BLK, Rruga FORTUZI, 800 EURO

 • € 800
Rruga Fortuzi, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 2+1+2BLK, Rruga FORTUZI, 800 EURO

Rruga Fortuzi, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 800

Përshkrimi

Agjensi Morina jep me qera Apartament 1+1+2BLK, Rruga FORTUZI, 800 EURO

• Adresa: Rruga FORTUZI

• Kati 8

• Pallat i ri

• 800 euro/muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me Qera apartament 2+1 ne katin e 8 te nje pallati te ri me siperfaqe 115m² mbrapa hotel Ambasador, Rruga Fortuzi.Apartament eshte i organizuar nga dy dhoma gjumi, kuzhina bashke me ambjentin e ngrenies ,tualeti dhe 2 bllkone. Eshte totalisht i mobiluar me punime cilesore  dhe ndodhet ne nje zone me kerkes te larte per banim. Apartamenti nodhet shume afer qendres.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 6 Dhjetor, 2023 në 10:38 am Përditësuar 6 Dhjetor, 2023 at 10:38 am
 • ID e pronës: MRE-22260
 • Çmimi: € 800
 • Sip. totale: 115 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri
 • Kati: 8
 • Adresa Rruga Fortuzi, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521