Shitet Apartament 2+1+3wc+Blk, Rruga Siri Kodra, 150800 Euro

 • € 150,800
Rruga Besa, Rruga Siri Kodra, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Apartament 2+1+3wc+Blk, Rruga Siri Kodra, 150800 Euro

Rruga Besa, Rruga Siri Kodra, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • € 150,800

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare Morina shet apartament 2+1+3wc+BLK, Rruga Siri Kodra, 150,800 Euro

 

• Tipologjia:21+1

• Adresa: Rruga Siri Kodra

• Kati 1 banim

• Pallat i ri ne faze perfundimtare

• Siperfaqe totale 116,11m²

• Siperfaqe e brendshme 99.87m²

💶 150,800 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1+BLK ne katin e 1 te nje pallati te ri (2023) me ashensor tek Rruga Siri Kodra prane Bulevardit te Ri. Apartament eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi me tualet secila, salloni i ndenjes me ballkon, kuzhina bashke me ambjentin e ngrenies dhe 3 tualete total. Eshte ne faze perfundimtare te punimeve, me cilesi shume te mire ndertimi.

Orientimi Perendim.

Apartamenti eshte ne proces hipotekimi.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 5 Dhjetor, 2023 në 12:52 pm Përditësuar 5 Dhjetor, 2023 at 12:54 pm
 • ID e pronës: MRE-22220
 • Çmimi: € 150,800
 • Sip. totale: 116,11 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 3
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 1
 • Adresa Rruga Besa, Rruga Siri Kodra, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509