Shitet Apartament 2+1+Blk, RRuga Kongresi i Manstirit, 93000 Euro

 • € 93,000
Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Shitje Okazion

Shitet Apartament 2+1+Blk, RRuga Kongresi i Manstirit, 93000 Euro

Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 93,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1+BLK, VARRI I BAMIT, 93000 Euro

• Tipologjia: 2+1+Blk

• Adresa: Rruga Kongresi i Manastirit

• Kati 3

• Pallat Ekzistues

• Siperfaqe 80m²

💶 93,000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1, me siperfaqe 80m² dhe ndodhet në katin e 3 në një pallat ekzistues 3-katsh.

Apartamenti ka organizim shumë te mire, perbehet nga 2 dhome gjumi, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, tualeti dhe ballkoni. Eshte i mobiluar me tarace te rikonstruktuar.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Vendndodhja e pallatit eshte ne nje zone shume te mire, me shumellojshmeri sherbimesh te ofruara si pershembull :

 • Ka afer spitalin QSUT
 • Ka afer kopshte, shkolla 9-vjecare, gjimaze
 • ka dalje direkte ne unaze te vogel
 • Ka afer disa linja urbani.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 8 Dhjetor, 2023 në 12:52 pm Përditësuar 8 Dhjetor, 2023 at 2:24 pm
 • ID e pronës: MRE-22482
 • Çmimi: € 93,000
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 3
 • Adresa Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521