Qera, Apartament 1+1, Rruga Kongresi i Manastirt, 400 Euro

 • € 400
Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Rruga Kongresi i Manastirt, 400 Euro
Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare Morina jep me Qera, Apartament 1+1, Rruga Kongresi i Manastirt, 400 Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Kongresi i Manastirt

• Kati 3

• Pallat i ri me ashensor

• 400 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Agjencia Imobiliare Morina Jep me qera apartament 1+1 me nje siperfaqe prej 70m² dhe gjendet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor ne rrugen Kongresi i Manastirt, afer gjimnazit Andon Zako Cajupi. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire dhe eshte i organizuar ne sallonin e ndenjes, ambientin e gatimit, dhoma e gjumit, korridori, tualeti dhe verande . Ofrohet teresisht i mobiluar me te gjitha kushtet. Ka dalje ne unaze per 1 minute si dhe ka afer te gjitha facilitetet e nevojshme afer.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 12 Dhjetor, 2023 në 3:56 pm Përditësuar 15 Prill, 2024 at 10:36 am
 • ID e pronës: MRE-23012
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 3
 • Adresa Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
MORINA REAL ESTATE
 • MORINA REAL ESTATE
+355692040521