SHITET NJESI BIZNESI, Kombinat prane Spitalit Amerikan 3, 389,500 Euro

 • € 389,500
Rruga Konferenca e Pezës, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
Shitje

SHITET NJESI BIZNESI, Kombinat prane Spitalit Amerikan 3, 389,500 Euro

Rruga Konferenca e Pezës, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • € 389,500

Përshkrimi

Agjencia Morina shet Njesi Biznesi, prane Spitalit Amerikan 3, 389,500 Euro

 

• Tipologjia: openspace

• Adresa: Rruga Konferenca e Pezes

• bosh

• Kati 0

• Pallat i ri

• Siperfaqe Bruto 121,7m²

• Sipërfaqe Neto 114,3m²

• Cmimi 3200 Euro/m²

• 💶 389,500 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Shitet njesi biznesi, me një sipërfaqe 121.7m² dhe gjendet në katin 0 ne rruge kryesore. Njesia eshte e organizuar ne nje hapesire openspace me tualet. Ka punime te reja dhe shitet i perfunduar.

Gjendet i pozicionuar ne nje zone mjaft te pershtatshme per zhvillimin e tipologjive te ndryshme te bizneseve. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 30 Maj, 2023 në 11:01 am Përditësuar 24 Nëntor, 2023 at 2:03 pm
 • ID e pronës: MRE-11374
 • Çmimi: € 389,500
 • Sip. e pronës: 114,3 m²
 • Sip. totale: 121,7 m²
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Adresa Rruga Konferenca e Pezës, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Konferenca e Pezes

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509