SHITET NJESI BIZNESI, Prane Selvise, 240,000 Euro

 • € 240,000
Rruga 4 Dëshmorët, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
Shitje Oferta më e mirë
SHITET NJESI BIZNESI, Prane Selvise, 240,000 Euro
Rruga 4 Dëshmorët, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • € 240,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet Njesi Biznesi, Selvia, 240,000 Euro

 

• Tipologjia: openspace

• Adresa: Rruga 4 Deshmoret

• bosh

• Kati 0

• Sipërfaqe 86,7m²

💶 240,000 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Shitet njesi biznesi, me një sipërfaqe 86,7m² dhe gjendet në katin 0 ne rruge kryesore prane Gjimnazit Partizani. Njesia eshte e organizuar ne nje hapesire openspace me 2 tualete. Eshte i larte 5m. Aktualisht i ndare ne 2 dyqane me qira mujore neto 100,000 leke.

Gjendet i pozicionuar ne nje zone mjaft te pershtatshme per zhvillimin e tipologjive te ndryshme te bizneseve.

I mirenjohur ne zone si Farmaci dhe tipologji e tille biznesi do kishte me shume prioritet.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 6 Qershor, 2023 në 11:09 am Përditësuar 3 Mars, 2024 at 12:39 pm
 • ID e pronës: MRE-11641
 • Çmimi: € 240,000
 • Sip. totale: 86.7 m²
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Ministria e Jashtme/Pazari I Ri
 • Adresa Rruga 4 Dëshmorët, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
+355692040509