Shitet,Apartament 2+1,KAMEZ, 97,750 Euro

 • € 97,750
Kamez, Tirana County, Central Albania, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet,Apartament 2+1,KAMEZ, 97,750 Euro
Kamez, Tirana County, Central Albania, Albania
 • € 97,750

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA shet Apartament 2+1, KAMEZ, 97.750  Euro.

 • Tipologjia: 2+1
 • Adresa: Blv.Blu Kamez, Pike Referimi: Afer Rrethit Te Ullirit
 • Bosh
 • Kati 5
 • Pallat me ashensor
 • Siperfaqe Bruto 115 m2
 • Cmimi I Shitjes 97.750 Euro

 

Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1, me siperfaqe prej 115m² dhe gjendet në katin e 5 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet nga salloni i ndjenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi ,tualet dhe ballkoni. Shitet i pa mobiluar ,ndertim i viteve te fundit me fasad te ventiluar.  Pallati pozicionohet ne nje zone shume te preferuar,zona ka te gjithe facilitetet e nevojshme afer. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 17 Qershor, 2024 në 9:46 am Përditësuar 17 Qershor, 2024 at 10:01 am
 • ID e pronës: MRE-52122
 • Çmimi: € 97,750
 • Sip. e pronës: 115 m²
 • Sip. totale: 115 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Kamez/Paskuqan/Babrru
 • Kati: 5
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Kamez, Tirana County, Central Albania, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Kamez/Paskuqan/Babrru

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
Whatsapp +355692040544