Shitje, Apartament 1+1, Kombinat , 62.000 Euro

 • € 62,000
Rruga Hamdi Cenojmeri, Kombinat, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1028, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitje, Apartament 1+1, Kombinat , 62.000 Euro
Rruga Hamdi Cenojmeri, Kombinat, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1028, Albania
 • € 62,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA shet Apartament 1+1, Kombinat , 62.000 Euro.

 • Tipologjia: 1+1+blk
 • Adresa: Rruga Hamdi Cenojmeri, Pike Referimi: Kombinati
 • e mobiluar
 • Kati 2
 • Pallat ekzistues
 • Siperfaqe Bruto 60 m2
 • Cmimi I Shitjes 62.000 Euro

 

Informacione rreth prones:

Shitet apartament 1+1+blk, me siperfaqe prej 60m² dhe gjendet në katin e 2 të një pallati ekzistues. Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet nga salloni i ndjenjes, ambienti i gatitmit, 1 dhome gjumi, tualeti dhe ballkoni. Shitet mobiluar, pallati pozicionohet ne nje zone shume te preferuar ne Tirane . Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 15 Qershor, 2024 në 1:40 pm Përditësuar 15 Qershor, 2024 at 1:40 pm
 • ID e pronës: MRE-52033
 • Çmimi: € 62,000
 • Sip. e pronës: 60 m²
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Hamdi Cenojmeri, Kombinat, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1028, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
+355692040544