Shitje,Apartament 2+1,Fresku,96.000 Euro

 • € 96,000
Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitje,Apartament 2+1,Fresku,96.000 Euro
Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 96,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA shet Apartament 1+1, Fresku , 96,000 Euro.

 • Tipologjia: 2+1
 • Adresa: Rruga Dajtit, Pike Referimi: Fresku
 • Bosh
 • Kati 2
 • Pallat me ashensor
 • Siperfaqe Bruto 83 m2
 • Cmimi I Shitjes 96,000 Euro

 

Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1, me siperfaqe prej 83m² dhe gjendet në katin e 2 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet nga salloni i ndjenjes, ambienti i gatitmit, 2 dhome gjumi, tualeti dhe ballkoni. Shitet i pa mobiluar,i shtruar me parket ,pallati pozicionohet ne nje zone shume te preferuar ne Tirane . Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 15 Qershor, 2024 në 1:01 pm Përditësuar 15 Qershor, 2024 at 1:36 pm
 • ID e pronës: MRE-52031
 • Çmimi: € 96,000
 • Sip. e pronës: 83 m²
 • Sip. totale: 83 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Fresku/Linze
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Fresku/Linze

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
+355692040544