Shitet, Garsionere, Pediatria 48.000 Euro

 • € 48,000
Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1006, Albania
Qera Oferta më e mirë
Shitet, Garsionere, Pediatria 48.000 Euro
Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1006, Albania
 • € 48,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA Shet Garsionere, Pediatria, 48.000 Euro.

 • Tipologjia:Garsionere
 • Adresa: Rruga Kongresi Manastirit, Pike Referimi: Pediatria
 • Bosh
 • Kati 5
 • Pallat ekzistues
 • Siperfaqe Bruto 29 m2
 • Cmimi I Shitjes  48,000 Euro

 

Informacione rreth prones:

Shitet Garsionere, me siperfaqe prej 29m² dhe gjendet në katin e 5  të një pallati ekzistues. Hyrja ka organizim shumë te mire ofrohet e pa mobiluar, e investuar e shtruar me parket,lagje e preferuar per banim. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 22 Qershor, 2024 në 4:17 pm Përditësuar 22 Qershor, 2024 at 4:19 pm
 • ID e pronës: MRE-52904
 • Çmimi: € 48,000
 • Sip. e pronës: 25 m²
 • Sip. totale: 25 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Garsoniere
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 5
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1006, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
Whatsapp +355692040544