Shitje, dyqan, Rruga Jordan Misja, (Prane Lavazh 007) 110,000 Euro.

 • € 110,000
Rruga Jordan Misja, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitje, dyqan, Rruga Jordan Misja, (Prane Lavazh 007) 110,000 Euro.
Rruga Jordan Misja, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 110,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet dyqan, Rruga Jordan Misja, (Prane Lavazh 007) 110,000 Euro.

 

• Adresa: Rruga Jordan Misja, (Prane Lavazh 007)

•Siperfaqe 48 m²

• Cmimi 110 000 Euro

 

Informacione rreth prones:

Shitet dyqan i cili ka funksionuar prej vitesh si lodra dhe gelateri.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

Detajet

Publikuar më 21 Prill, 2024 në 6:54 pm Përditësuar 21 Prill, 2024 at 6:54 pm
 • ID e pronës: MRE-41961
 • Çmimi: € 110,000
 • Sip. totale: 48 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Jordan Misja, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kamela Borri
 • Kamela Borri
+355694010932