Shitje, Lokal, Rruga Jordan Misja, (Prane Lavazh 007) 400,000 Euro.

 • € 400,000
Rruga Jordan Misja, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitje, Lokal, Rruga Jordan Misja, (Prane Lavazh 007) 400,000 Euro.
Rruga Jordan Misja, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 400,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet biznesin e Lokalit, Rruga Jordan Misja, (Prane Lavazh 007) 400,000 Euro.

 

• Adresa: Rruga Jordan Misja, (Prane Lavazh 007)

•Siperfaqe 110 m²

💶 400,000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet lokal, aktualisht ne pune me biznes dhe klientele te ngritur prej shume vitesh,  me siperfaqe  110 m². Lokali ka hapesire te jashtme te shfrytezueshme.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

Detajet

Publikuar më 21 Prill, 2024 në 6:41 pm Përditësuar 21 Prill, 2024 at 6:44 pm
 • ID e pronës: MRE-41958
 • Çmimi: € 400,000
 • Sip. totale: 110 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Jordan Misja, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kamela Borri
 • Kamela Borri
+355694010932