Tirane, jepet me qera apartament 2+1+BLK Kati 5, 120 m² 700 Euro (Rruga e Dibres)

 • € 700
Rruga e Dibrës, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
Qera Oferta më e mirë
Tirane, jepet me qera apartament 2+1+BLK Kati 5, 120 m² 700 Euro (Rruga e Dibres)
Rruga e Dibrës, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • € 700

Përshkrimi

Zona/Rruga : Rruga e Dibres

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+2Blk, Rruga e Dibres, 700 Euro/Muaj.

• Tipologjia: 2+1+2Blk
• Adresa: Rruga e Dibres , Kompleksi Halili
• i mobiluar
• Kati 5
• Pallat i ri
• 700 Euro/muaj

Informacion mbi Pronën:
Jepet me qera apartament 2+1+2blk, me një sipërfaqe prej 120m² dhe gjendet në katin e 5 të një pallati te ri me ashensor.
Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet i mobiluar dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2tualeti dhe 2ballkone.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Cel. : 0692040518

Detajet

Publikuar më 20 Tetor, 2023 në 11:46 am Përditësuar 25 Nëntor, 2023 at 11:34 am
 • ID e pronës: MRE-18748
 • Çmimi: € 700
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Viti i ndërtimit: 2021
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Adresa Rruga e Dibrës, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
MORINA 1
 • MORINA 1
+355694050127