10 Ambiente Biznesi, Me Qera, kamez, 1700 euro/Muaj

 • € 1,700
Kamez, Tirana County, Central Albania, Albania
Qera Oferta më e mirë

10 Ambiente Biznesi, Me Qera, kamez, 1700 euro/Muaj

Kamez, Tirana County, Central Albania, Albania
 • € 1,700

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Ambient Biznesi, Kamez , 1700 Euro/Muaj

Tipologjia : Ambient Biznesi

Adresa: Bulevardi blu

Kati 2

 

Cmimi 2500euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera Ambient Biznesi, me një sipërfaqe prej 600  m² dhe gjendet në katin e 2 . Ambienti i Biznesit ka organizim shume të mirë, ofrohet per zyre ose biznes tjeter privat. Ambjenti jepet bosh ka 4 tualte .

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 1 Shkurt, 2024 në 2:23 pm Përditësuar 5 Shkurt, 2024 at 11:13 am
 • ID e pronës: MRE-28793
 • Çmimi: € 1,700
 • Sip. totale: 600 m²
 • Dhoma gjumi: 10
 • Banjo: 4
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Kamez/Paskuqan/Babrru
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Kamez, Tirana County, Central Albania, Albania
 • Qyteti Kamez

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhuljo Bregu
 • Xhuljo Bregu
Whatsapp +355692040518