Shitet Apartament 1+1+BLK, 21 Dhjetori, 87000 Euro

 • € 87,000
Rruga Sali Butka, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Apartament 1+1+BLK, 21 Dhjetori, 87000 Euro

Rruga Sali Butka, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • € 87,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet Apartament 1+1, 21 Dhjetori, 87000 Euro

• Tipologjia: 1+1+BLK

• Adresa: Rruga Sali Butka, Prane Komplesit Arlis

• I mobiluar

• Kati 3

• Pallat ekzistues

💶 87,000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 1+1, me siperfaqe 57m², ndodhet në katin e 3 në një pallati ekzistues afer kompleksit Arlis, tek 21 Dhjetori. Apartamenti organizohet nga nje dhome gjume, kuzhina, ambjenti i ndenjes , tualeti dhe ballkoni. Prona disponon dekumetacion te rregullt hipotekor. Eshte totalisht i rinovuar.Pallati pozicionohet ne nje zone shume te preferuar ne Tirane me te gjitha facilitetet e nevojshme afer.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 1 Shkurt, 2024 në 3:15 pm Përditësuar 1 Shkurt, 2024 at 3:15 pm
 • ID e pronës: MRE-28800
 • Çmimi: € 87,000
 • Sip. totale: 57 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Sali Butka, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521