Shitet Apartament 3+1+Verand, Univers City, 139750 euro

 • € 139,750
Rruga Bashkim Shkurti, Shehu (Mëzez), Mëzez, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Shitje

Shitet Apartament 3+1+Verand, Univers City, 139750 euro

Rruga Bashkim Shkurti, Shehu (Mëzez), Mëzez, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 139,750

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 3+1+Verand, Univers City, 139750 euro

• Tipologjia: 3+1+ Verande

• Adresa: Rruga Bashkim Shkurti

• Kati 1

• Pallat i Ri

• Siperfaqe 131.86 m²

💶 850Euro/m²  – Veranda : 425 Euro/m²

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 3+1  dhe ndodhet ne katin e 1  ne nje pallat te ri me ashensor tek Univers City. Apartamenti ka organizim shumë te mire, perbehet nga 3 dhoma gjumi, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, tualeti dhe veranda .

Siperfaqe e brendshme : 119.19 m²

Siperfaqe e perbashket : 12.67m²

Siperfaqe totale : 131.86 m²

Siperfaqja e Verandes: 65.10 m²

Orientimi : Jug- Perendim

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Publikuar më 1 Shkurt, 2024 në 2:14 pm Përditësuar 1 Shkurt, 2024 at 2:14 pm
 • ID e pronës: MRE-28783
 • Çmimi: € 139,750
 • Sip. totale: 131.86 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Zone Periferike/Aeroport
 • Kati: 1
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Bashkim Shkurti, Shehu (Mëzez), Mëzez, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521