Shitet, Ambjent Biznesi, kamez, 85000 Euro

 • € 85,000
Kamez, Tirana County, Central Albania, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet, Ambjent Biznesi, kamez, 85000 Euro

Kamez, Tirana County, Central Albania, Albania
 • € 85,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA shet Ambjent biznesi ne kamez, 85000 Euro

 • Tipologjia: ambjent biznesi (dyqan)
 • Adresa: Bulevardi blu
 • Bosh
 • Kati i rruges
 • Ne kembet e nje pallati te ri
 • Siperfaqe 60m2
 • Cmimi i Shitjes 85000 Euro

Informacione rreth prones:

Shitet ambjent biznesi me siperfaqe prej 60m² qe gjendet në katin e 0 të pallati te ri ne kamez. Ambjenti ka forme drejtkendore, ka hapesire teresisht te lire (pa kollona) dhe shitet bosh.    disponon dokumentacion te rregullt  me hipoteke

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 1 Shkurt, 2024 në 2:07 pm Përditësuar 5 Shkurt, 2024 at 11:12 am
 • ID e pronës: MRE-28781
 • Çmimi: € 85,000
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Kamez/Paskuqan/Babrru
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Kamez, Tirana County, Central Albania, Albania
 • Qyteti Kamez

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhuljo Bregu
 • Xhuljo Bregu
Whatsapp +355692040518