Qera, Apartament 3+1, Bulevardi I Ri, 650 Euro/Muaj

 • € 650
The New Boulevard, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 3+1, Bulevardi I Ri, 650 Euro/Muaj

The New Boulevard, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 650

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 3+1,Bulevardi I Ri, 650 Euro

• Tipologjia: 3+1

• Adresa: Stacioni I Trenit,Bulevardi I Ri.

• i mobiluar

• Kati 2

• 💶 650 Euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 3+1+2blk, me një sipërfaqe prej 107m² dhe gjendet në katin e 2 të një pallati.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet i mobiluar dhe përbëhet nga 1 dhome ndenje, ambienti i gatimit, 3 dhoma gjumi, tualeti  dhe 2 ballkone.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 1 Shkurt, 2024 në 1:26 pm Përditësuar 29 Shkurt, 2024 at 12:44 pm
 • ID e pronës: MRE-28770
 • Çmimi: € 650
 • Sip. totale: 107 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa The New Boulevard, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fjorel Agolli
 • Fjorel Agolli
Whatsapp +355694050121