Ambient Biznesi, Me Qera, BULEVARDI BAJRAM CURRI, , 500 Euro/Muaj

 • € 500
Bulevardi Gjergj Fishta, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
Qera Oferta më e mirë

Ambient Biznesi, Me Qera, BULEVARDI BAJRAM CURRI, , 500 Euro/Muaj

Bulevardi Gjergj Fishta, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Ambient Biznesi,Bulevardi Bajram Curi, 500 Euro/Muaj

Tipologjia : Ambient Biznesi

Adresa: Bulevardi Bajram Curri,, prane stacionit te Fundit te Tiranes se Re

Kati 2

 

Cmimi 500 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera Ambient Biznesi, me një sipërfaqe prej 73 m² dhe gjendet në katin e 2 të një pallati . Ambienti i Biznesit ka organizim shume të mirë, ofrohet per zyra ose biznes tjeter privat.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 1 Shkurt, 2024 në 10:49 am Përditësuar 1 Shkurt, 2024 at 10:49 am
 • ID e pronës: MRE-28713
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta
 • Kati: 2
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Bulevardi Gjergj Fishta, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fjorel Agolli
 • Fjorel Agolli
Whatsapp +355694050121