Qera, Apartament 1+1 , Qender 600  euro/muaj

 • € 600
9 Katëshet, Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1 , Qender 600  euro/muaj
9 Katëshet, Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, Qender 600  euro/muaj

Tipologjia 1+1
Adresa: 9Kateshet ne qender
I mobiluar
Kati 2
Pallat me ashensor
Cmimi 600 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 72m² dhe gjendet në katin e 2 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, nje dhome gjumi,  tualeti dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 31 Janar, 2024 në 1:35 pm Përditësuar 31 Janar, 2024 at 1:35 pm
 • ID e pronës: MRE-28529
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 72 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa 9 Katëshet, Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Morina 02
 • Morina 02
+355694050135