Qera, Apartament 2+1, ish Fusha e Aviacionit, 600 euro/muaj

 • € 600
Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, ish Fusha e Aviacionit, 600 euro/muaj
Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, ish Fusha e Aviacionit, 600 euro/muaj

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Ish Fusha e Aviacionit   Pike Referimi: perballe Drejtorise Rajonale Tatimore (Sapo kalon rrugen)
 • I mobiluar
 • Kati 8
 • Pallat
 • Cmimi 600 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje private 2+1, me një sipërfaqe prej 110 m² qe gjendet në katin e 8 të një pallati. Hyrja ka organizim të mirë dhe siperfaqe te  bollshme, ofrohet e mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 11 Prill, 2024 në 5:17 pm Përditësuar 11 Prill, 2024 at 5:38 pm
 • ID e pronës: MRE-39380
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 110 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 8
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona 21 Dhjetori/Rruga Kavajes

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kamela Borri
 • Kamela Borri
+355694010932