Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, Rruga Ibrahim Rugova, prane Librit Universitar, 1200 euro/muaj, i diskutueshem.

 • € 1,200
Rruga Ibrahim Rugova, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
Qera Oferta më e mirë
Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, Rruga Ibrahim Rugova, prane Librit Universitar, 1200 euro/muaj, i diskutueshem.
Rruga Ibrahim Rugova, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • € 1,200

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, Rruga Ibrahim Rugova, prane Librit Universitar, 1200 euro/muaj, i diskutueshem.

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Rruga Ibrahim Rugova, prane Librit Universitar.
 • I mobiluar ne menyre bashkekohore.
 • Kati 2
 • Cmimi 1200 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje private 2+1, me një sipërfaqe prej 95 m² dhe ka edhe nje verande 30 m² qe gjendet në katin e 2 të një vile private. Hyrja ka organizim të mirë dhe siperfaqe te  bollshme, ofrohet e mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

Detajet

Publikuar më 5 Prill, 2024 në 4:07 pm Përditësuar 5 Prill, 2024 at 5:19 pm
 • ID e pronës: MRE-38588
 • Çmimi: € 1,200
 • Sip. totale: 95 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Ibrahim Rugova, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kamela Borri
 • Kamela Borri
+355694010932