Shitje, Apartament 2+1, Rr. e Barrikadave, 215000 Euro

 • € 215,000
Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitje, Apartament 2+1, Rr. e Barrikadave, 215000 Euro
Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • € 215,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA shet Apartament 2+1, Rrruga e Barrikadave, 215,000 Euro.

 • Tipologjia: 2 + 1 + 2+ 2Blk
 • Adresa: Rruga e Barrikadave, Pike Referimi: Prane Qendres Tirane
 • Bosh
 • Kati 10
 • Pallat me ashensor
 • Siperfaqe Bruto 100 m2
 • Cmimi I Shitjes 215,000 Euro

Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2 + 1 me dy tualete dhe dy ballkone, me siperfaqe prej 100 m² qe gjendet në katin e 10 të një pallati te vitit 2007 me ashensor. Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet nga salloni i ndjenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Shitet bosh, i pa mobiluar.  Pallati pozicionohet ne nje zone shume te preferuar ne Tirane dhe ndodhet shume afer qendres. Apartamenti ka orientim Jug-Lindje dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Dokumentat e pronës

Sotme1

Detajet

Publikuar më 6 Maj, 2024 në 11:48 am Përditësuar 6 Maj, 2024 at 11:53 am
 • ID e pronës: MRE-45865
 • Çmimi: € 215,000
 • Sip. e pronës: 100 m²
 • Sip. totale: 105 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Viti i ndërtimit: 2007
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri, Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 10
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri, Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
+355692040508