Qera, Hyrje Private, 1+1, Prane Depos se Ujit, 250 Euro

 • € 250
Rruga Pjetër Budi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Hyrje Private, 1+1, Prane Depos se Ujit, 250 Euro
Rruga Pjetër Budi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 250

Përshkrimi

Agjensi Morina jep me qera Hyrje Private, 1+1, Rruga Budi,Prane Depos se Ujit, 250 Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Budi,Prane Depos se Ujit

• i Mobiluar

• Kati 1

• 250 euro / muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje private 1+1, me një sipërfaqe prej 60m² dhe gjendet në katin e 1 te nje shtepije private ne Rrugen Budi,Prane Depos se Ujit . Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet e mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome  gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.

 

 

Për informacione më të detajuara na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 6 Maj, 2024 në 11:40 am Përditësuar 6 Maj, 2024 at 11:40 am
 • ID e pronës: MRE-45898
 • Çmimi: € 250
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Qyteti Studenti/Vilat Gjermane
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Pjetër Budi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
MORINA REAL ESTATE
 • MORINA REAL ESTATE
+355692040521