Qera Apartament 2+1 , Laprake 350Euro

 • € 350
Laprakë, Rruga Lord Bajroni, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera Apartament 2+1 , Laprake 350Euro
Laprakë, Rruga Lord Bajroni, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me Qera Apartament 2+1 , Spitali Ushtarak  350Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Spitali Ushtarak

• E Mobiluar

• Kati 2

•shtepi private ,hyrje personale

•350 euro/muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira hyrje 2+1 ne katin 2 te nje shtepie private  me siperfaqe 80 m² .Hyrja është e organizuar shume mirë, jepet i mobiluar  dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, tualeti.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

Detajet

Publikuar më 5 Prill, 2024 në 3:50 pm Përditësuar 5 Prill, 2024 at 5:01 pm
 • ID e pronës: MRE-38575
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Laprake
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Laprakë, Rruga Lord Bajroni, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Laprake

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
MORINA 1
 • MORINA 1
+355694050127