Agjensia Morina jep qera apartament 2+1 + garazh, tek ish parku i autobuzave, 650 Euro

 • € 650/Muaj
Rruga Ndre Mjeda, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
Qera Oferta më e mirë
Agjensia Morina jep qera apartament 2+1 + garazh, tek ish parku i autobuzave, 650 Euro
Rruga Ndre Mjeda, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • € 650/Muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+ garazh, Rruga ”Ndre Mjeda” , 650 Euro

• Tipologjia: 2+1 + garazh
• Adresa: Rruga ”Ndre Mjeda”, prane ish parkut të autobuzëve
• i mobiluar
• Kati 5
• pallat i ri
• 💶 650 Euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1 + garazh, me një sipërfaqe prej 101m² qe gjendet në katin e 5 të një pallati te ri me ashensor në Rrugën ”Ndre Mjeda”, pranë ish parkut të autobuzëve, 650 Euro

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet i mobiluar plotesisht me pajimet më të reja dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete. Në qera përfshihet dhe garazhi  Eshte i pajisur me kondicionerë.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 5 Korrik, 2023 në 1:57 pm Përditësuar 27 Mars, 2024 at 12:48 pm
 • ID e pronës: MRE-13162
 • Çmimi: € 650/Muaj
 • Sip. e pronës: 101 m²
 • Sip. totale: 105 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Garazh: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Durresit/Zogu I Zi
 • Kati: 5
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Ndre Mjeda, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Rruga e Durresit/Zogu I Zi

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
+355692040508