Shitet Apartament 2+1+Blk + Post Parkimi, Rruga Bardhyl, 240,000 Euro

 • € 240,000
Rruga Bardhyl, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
Shitje
Shitet Apartament 2+1+Blk + Post Parkimi, Rruga Bardhyl, 240,000 Euro
Rruga Bardhyl, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • € 240,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1+Blk+Post Parkimi, Rruga Bardhyl, 240,000 Euro.

 

• Tipologjia: 2+1+Blk

• Adresa: Rruga Bardhyl

• i Mobiluar

• Kati 3

• Pallat i ri

•Siperfaqe bruto 118m²

•Siperfaqe neto 104.7m²

💶 240,000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1, me siperfaqe 118m² dhe ndodhet në katin e 3 në një pallat te ri me ashensor.

Apartamenti ka organizim shumë te mire me kurbature te rregullt, shitet i mobiluar me cdo gje te re dhe perbehet nga korridori shperdares, 2 dhoma gjumi, dhoma e ndjenjes, ambienti i gatimit inkaso, tualeti inkaso dhe ballkoni.

Detaje te tjera:

• Dritë Natyrale në çdo ambjent

• Totalisht i Investuar

• Mobilim me Interior

• i Sapo Arreduar

• Kuzhinë Inkaso

• Lavastovilje

• SMART TV 55” 4K

• Parket Inxhinerik AC5

• Tavan i Varur

• Ndriçim Led

• Dritare Dopio Xham Termike

• Kondicioner Inverter A++

• Post Parkimi në Kat -1

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 6 Korrik, 2023 në 12:03 pm Përditësuar 9 Tetor, 2023 at 4:06 pm
 • ID e pronës: MRE-13192
 • Çmimi: € 240,000
 • Sip. e pronës: 104,7 m²
 • Sip. totale: 118 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Garazh: 1
 • Madhësia e garazhit: 20
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Brryli/Rruga Bardhyl
 • Adresa Rruga Bardhyl, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
+355692040509