Ambient biznesi me qira, Rruga Mine Peza, 300 Euro

  • € 300
Rruga Mine Peza, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë
Ambient biznesi me qira, Rruga Mine Peza, 300 Euro
Rruga Mine Peza, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
  • € 300

Përshkrimi

Agjencia Morina Jep Me Qera Ambient Biznesi, Rruga Mine Peza, 300 Euro

 

• Tipologjia: 2 ambiente

• Adresa:Rruga Mine Peza

• Kati 0

•Pallat ekzistues

• Bosh

• 💶 300 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe 64m² dhe gjendet në katin 0 te nje pallati ekzistues. Ambienti eshte bosh, organizohet ne 3 ambiente te shfrytezueshme per tipologji të ndryshme biznesi. Disponon nje tualet.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 13 Korrik, 2023 në 2:21 pm Përditësuar 5 Tetor, 2023 at 4:58 pm
  • ID e pronës: MRE-13686
  • Çmimi: € 300
  • Banjo: 1
  • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
  • Statusi i pronës : Qera
  • Adresa Rruga Mine Peza, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
  • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Taulant Kaca
  • Taulant Kaca
+355692040509