Ambient Biznesi me qira, Rruga Mine Peza, Cmimi i diskutueshem

 • € 1
Rruga Mine Peza, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë

Ambient Biznesi me qira, Rruga Mine Peza, Cmimi i diskutueshem

Rruga Mine Peza, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 1

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera Ambient Biznesi, Mine Peza – te kafe Flora, Cmimi i diskutueshem

 

• Tipologjia: 3+1+2blk

• Adresa: Rruga Mine Peza

• Bosh

• Kati 3

• Pallat ekzistues

 

✨Informacion mbi pronen:

Jepet me qira ambient biznesi me siperfaqe 100m² i organizuar ne 4 hapesira te bollshme, 1 depo, korridori, 1 tualet dhe 2 ballkone. Jepet bosh, totalisht i restauruar me punime cilesore, i shtruar me parket, me dritare dopio xham.

Ambienti eshte i pajisur me kondicioner inverter ne cdo hapesire.

Eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi, si zyra, noteri, klinika dentare, klinika mjekesore etj.

 

Për informacione të mëtejshme mos hezitoni të na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 3 Nëntor, 2023 at 10:48 am
 • ID e pronës: MRE-19597
 • Çmimi: € 1
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Durresit/Zogu I Zi, Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri
 • Adresa Rruga Mine Peza, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti tirana

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509