Shitet Apartament 2+1+blk+Garazh, Liqeni i Thate, 220000 Euro

 • € 220,000
Rruga Hamdi Sina, Garunjas (Sauk), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Apartament 2+1+blk+Garazh, Liqeni i Thate, 220000 Euro

Rruga Hamdi Sina, Garunjas (Sauk), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 220,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet APARTAMENT 2+1+Blk+GARAZH, Liqeni i Thate, 220,000 Euro.

 

• Tipologjia: 2+1+Blk

• Adresa: Rruga Hamdi Sina

• I mobiluar

• Kati 3

• Pallat i ri me ashensor

• Garazh Kati 1

💶 220,000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1+Blk, me siperfaqe 95m², ndodhet në katin e 3 në një pallat te ri me ashensor. Bashke me apartamentin shitet dhe garazh i cili disponon dokumentacion te rregullt me sipërfaqe 16m² dhe vlere 20,000 Euro.

Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet nga dhoma e ndjenjes, ambienti i gatitmit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni. Shitet i mobiluar teresisht, i shtruar me parket, ka dritare termike me 3 xhama, grila veneciane, kondicioner inverter, hidrosanitare italiane.

Orientimi Lindje. Pallati pozicionohet ne nje zone shume te preferuar ne Tirane dhe ndodhet shume afer Parkut te Liqenit, Unazes se Re dhe Sheshit Nene Tereza.

 

Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe eshte i siguruar deri ne Prill 2031.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 6 Nëntor, 2023 at 12:17 pm
 • ID e pronës: MRE-19757
 • Çmimi: € 220,000
 • Sip. totale: 95 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Liqeni I Thate/Kopshti Botanik
 • Adresa Rruga Hamdi Sina, Garunjas (Sauk), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Farkë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509