Ambient Biznesi, Shkolla e Bashkuar,300 Euro

 • € 300
Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
Qera Oferta më e mirë
Ambient Biznesi, Shkolla e Bashkuar,300 Euro
Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera ambient Biznesi, Shkolla e Bashkuar, 300 Euro

 

• Tipologjia: Ambient biznesi

• Adresa: Rruga Ismail Ag Petrela

• bosh

• Kati 0

• 💶 300 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe 35m² dhe gjendet në katin 0. Ambienti jepet bosh,  organzim openspace. Është i pershtatshem per tipologji të ndryshme biznesi. E pajisur me kondicioner dhe fasade xhami.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 1 Tetor, 2023 në 11:19 am Përditësuar 5 Qershor, 2024 at 10:30 am
 • ID e pronës: MRE-17567
 • Çmimi: € 300
 • Sip. totale: 35 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Adresa Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
+355692040256