Apartament 1+1 me qera, Shkolla Bashkuara, 260 euro

 • € 260
Rruga Niko Avrami, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
Qera Rented
Apartament 1+1 me qera, Shkolla Bashkuara, 260 euro
Rruga Niko Avrami, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • € 260

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera apartament 1+1, Rr. Niko Avrami, 260 euro/muaj

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Niko Avrami,

• e mobiluar

• Kati 1, Pallat ekzistues

• 💶260 Euro /muaj

 

✨ Informacione rreth prones.

Jepet me qira apartament 1+1+ blk në rrugën Niko Avrami me nje sipërfaqe prej 55 m2 dhe gjendet ne katin e 1 te nje pallati ekzistues. Apartamenti ofrohet i mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme dhe ështe i organizuar në sallon ndenje, 1 dhome gjumi, korridori dhe tualeti.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni :

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 25 Qershor, 2023 në 1:58 pm Përditësuar 3 Tetor, 2023 at 10:51 am
 • ID e pronës: MRE-12698
 • Çmimi: € 260
 • Sip. e pronës: 55 m²
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Niko Avrami, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
+355692040544