Apartament 1+1, Rruga Ali Demi, 350 euro

 • € 350
Rruga Ali Demi, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera Rented
Apartament 1+1, Rruga Ali Demi, 350 euro
Rruga Ali Demi, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1 ne rrugën Ali Demi, 350 euro

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Ali Demi

• mobiluar

• Kati 4

• 💶 350 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 60 m² dhe gjendet në katin e 4 të një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet i mobiluar teresisht dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, dhoma e gjumit, ballkon dhe tualeti.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 18 Korrik, 2023 në 7:57 am Përditësuar 23 Janar, 2024 at 3:35 pm
 • ID e pronës: MRE-13989
 • Çmimi: € 350
 • Sip. e pronës: 60 m²
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Kati: 4
 • Adresa Rruga Ali Demi, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
+355692040544