Apartament 1+1+2blk, Rr Kongresi Manastirit, 400 Euro

 • € 400
Rruga Kongresi i Manastirit, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1006, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 1+1+2blk, Rr Kongresi Manastirit, 400 Euro
Rruga Kongresi i Manastirit, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1006, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1,  Rr Kongresi Manastirit, 400 Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Kongresi Manastirit, prane gjimnazit Cajupi

•  I mobiluar

• Kati 5

• 💶 400 euro/muaj

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1 me një sipërfaqe prej 84m² dhe gjendet në katin 5 të një pallati ekzistues.

Apartamenti  jepet i mobiluar totalisht me te gjitha paisjet bashkohore  dhe organizohet  nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhoma gjumi dhe nje tualet. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 10 Maj, 2024 në 9:53 am Përditësuar 10 Maj, 2024 at 9:53 am
 • ID e pronës: MRE-46559
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 84 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 5
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Kongresi i Manastirit, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1006, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134