Apartament 1+1+Blk me qira, Gjimnazi Partizani, 450 Euro

 • € 450/Muaj
Rruga Haxhi Sina, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
Qera Rented

Apartament 1+1+Blk me qira, Gjimnazi Partizani, 450 Euro

Rruga Haxhi Sina, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • € 450/Muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira apartament 1+1+Blk, Gjimnazi Partizani, 450 Euro

 

• Tipologjia: 1+1+blk

• Adresa: Rr. Haxhi Sina

• I mobiluar

• Kati 5

• Pallat i ri

• 💶 450 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 70m² dhe ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shumë të mirë, jepet i mobiluar tërësisht dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

👩🏻‍💼 Megina-Real Estate Agent

Detajet

Publikuar më 23 Qershor, 2023 në 8:16 pm Përditësuar 27 Korrik, 2023 at 9:39 am
 • ID e pronës: MRE-9912
 • Çmimi: € 450/Muaj
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Haxhi Sina, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Selvia

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509