Apartament 2+1+Blk Me Qira, Fresk , 375 Euro/Muaj

 • € 375/muaj
Rruga Shefqet Kuka, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
Qera
Apartament 2+1+Blk Me Qira, Fresk , 375 Euro/Muaj
Rruga Shefqet Kuka, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • € 375/muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+Blk, Fresk, 380 euro/muaj.

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Shefqet Kuka, Fresk

• i mobiluar

• Kati 5

• pallat i ri, me ashensor

• 💶 375 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 84m² dhe gjendet në katin e 5 të një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet i mobiluar dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi,  tualeti dhe  ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 30 Qershor, 2023 në 2:19 pm Përditësuar 23 Janar, 2024 at 3:36 pm
 • ID e pronës: MRE-12953
 • Çmimi: € 375/muaj
 • Sip. totale: 84 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Fresku/Linze
 • Adresa Rruga Shefqet Kuka, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
+355692040544