Apartament3+1+2+2Blk, Rezidenca ”Porta Tirana e Re”190,931 Euro

 • € 190,931
Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Apartament3+1+2+2Blk, Rezidenca ”Porta Tirana e Re”190,931 Euro
Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 190,931

Përshkrimi

Agjencia Morina shet Apartament3+1+2+2Blk, Rezidenca ”Porta Tirana e Re”190,931 Euro

 

• Tipologjia: 3+1+2+2Blk

• Adresa: Rruga Xhebrahimet, Zona e Saukut te Vjeter

• bosh

• Kati 1 banim

• Pallat i ri ne faze perfundimtare

•Siperfaqe bruto: 146.87m²

•Siperfaqe neto: 125.00m²

•Siperfaqe e perbashket: 21.87m²

•Gjendja: e re

💶190.931 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 3+1+2+2Blk, me siperfaqe totale 146.87m² dhe ndodhet në katin 1 banim në një pallat te ri me 2 ashensore, i cili eshte aktualisht ne fazen e shtrimit te pllakve/parketit. Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet nga salloni i ndenjes dhe ambienti i gatimit 3 dhome gjumi , 2 tualet dhe 2 ballkone.

Rezidenca ka nje lokacion mjaft te favorshem per kedo qe dëshiron te jetoje prane qytetit por edhe ne ajer te paster e larg zhurmave.

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

Detajet

Publikuar më 16 Prill, 2024 në 11:01 am Përditësuar 16 Prill, 2024 at 11:03 am
 • ID e pronës: MRE-40169
 • Çmimi: € 190,931
 • Sip. e pronës: 125.00 m²
 • Sip. totale: 146.87 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Viti i ndërtimit: 2024
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Sauk/Qendra TEG
 • Kati: 1
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Sauk/Qendra TEG

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127