Apartament1+1+Blk, Rezidenca ”Porta Tirana e Re”91,000 Euro

 • € 91,000
Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Apartament1+1+Blk, Rezidenca ”Porta Tirana e Re”91,000 Euro
Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 91,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet Apartament1+1+Blk, Rezidenca ”Porta Tirana e Re”91,000 Euro

 

• Tipologjia: 1+1+Blk

• Adresa: Rruga Xhebrahimet, Zona e Saukut te Vjeter

• bosh

• Kati 1 banim

• Pallat i ri ne faze perfundimtare

•Siperfaqe bruto: 59.58m²

•Siperfaqe neto: 70.0m²

•Siperfaqe e perbashket: 10.42m²

•Gjendja: e re

💶91.000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 1+1+Blk, me siperfaqe totqale 70m² dhe ndodhet në katin 1 banim në një pallat te ri me 2 ashensore, i cili eshte aktualisht ne fazen e shtrimit te pllakve/parketit. Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet nga salloni i ndenjes dhe ambienti i gatimit  1 dhome gjumi , 1 tualet dhe 1 ballkone.

Rezidenca ka nje lokacion mjaft te favorshem per kedo qe dëshiron te jetoje prane qytetit por edhe ne ajer te paster e larg zhurmave.

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

Detajet

Publikuar më 16 Prill, 2024 në 10:51 am Përditësuar 16 Prill, 2024 at 11:03 am
 • ID e pronës: MRE-40163
 • Çmimi: € 91,000
 • Sip. e pronës: 59.58 m²
 • Sip. totale: 70.0 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Viti i ndërtimit: 2024
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Sauk/Qendra TEG
 • Kati: 1
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Sauk/Qendra TEG

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127