Apartament 2+1, Me Qera, Medrese , 550 Euro/Muaj. I Diskutueshem

 • € 550
Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 2+1, Me Qera, Medrese , 550 Euro/Muaj. I Diskutueshem
Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 550

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera Apartament 2+1, Me Qera, Medrese , 550 Euro/Muaj. I Diskutueshem

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga e Dibres, prane pasticeri Bilbili

• e mobiluar

• Kati 3

• Pallat i Ri

• 💶 550 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 85 m² dhe gjendet në katin 3 të një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti, 2 ballkone dhe jepet totalisht i mobiluar me mobilim shume te mire. Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire dhe te preferuar per banim prane qendres.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 16 Prill, 2024 në 10:21 am Përditësuar 4 Maj, 2024 at 11:01 am
 • ID e pronës: MRE-40144
 • Çmimi: € 550
 • Sip. totale: 85 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
+355692040257