Apartament 2+1+Blk Me Qira, Bllok, 700 Euro

 • € 700
Rruga Zef Jubani, Tirana e Re, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 8363, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 2+1+Blk Me Qira, Bllok, 700 Euro
Rruga Zef Jubani, Tirana e Re, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 8363, Albania
 • € 700

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+blk, Blloku, 700 Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Zef Jubani, prane shkolles  “Deshmoret e Lirise”

• I mobiluar

• Kati 2

• Pallat i ri

• 💶 700 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe 110m² dhe gjendet në katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor.

Apartamenti ofrohet i mobiluar tërësisht me mobilim te ri dhe  bashkekohor dhe organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 16 Prill, 2024 në 9:52 am Përditësuar 16 Prill, 2024 at 10:33 am
 • ID e pronës: MRE-40123
 • Çmimi: € 700
 • Sip. totale: 110 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Zef Jubani, Tirana e Re, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 8363, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
+355692040257