Qera, Apartament 2+1, Stacioni Trenit, 450 Euro/Muaj.

 • € 450
Rruga Asim Vokshi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Stacioni Trenit, 450 Euro/Muaj.
Rruga Asim Vokshi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare Morina jep me Qera, Apartament 2+1, Stacioni Trenit, 450  euro/muaj

 

Tipologjia 2+1
Adresa: Rruga Asim Vokshi, perballe Harry Fultz
I mobiluar
Kati 5
Pallat Ekzistues
Cmimi 500 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartamen 2+1, me një sipërfaqe prej 80m² dhe gjendet në katin e 5 të një pallati ekzistues pa ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne kushte shume te mira dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 16 Prill, 2024 në 9:31 am Përditësuar 26 Prill, 2024 at 12:22 pm
 • ID e pronës: MRE-40114
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 5
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Asim Vokshi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
+355692040257