Qera, Apartament 1+1, Fresk, 350 Euro/Muaj €

 • € 350
Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Fresk, 350 Euro/Muaj €
Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1,Fresk, 350 euro/muaj

 

Tipologjia 1+1

Adresa:Fresk,Prane Restorant Freskut

I mobiluar

Kati 6

💵 Cmimi 350 euro/muaj

 

✨Informacion mbi Pronën:

 

Jepet me qera apartamen 2+1, me një sipërfaqe prej 75m² dhe gjendet në katin e 6 të një pallati te ri me ashensor, Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori dhe tualeti.

Apartamenti lirohet me 21 Prill

 

Për informacione më të detajuara na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 16 Prill, 2024 në 9:23 am Përditësuar 16 Prill, 2024 at 9:23 am
 • ID e pronës: MRE-40113
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Fresku/Linze
 • Kati: 6
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
MORINA 13
 • MORINA 13
+355694050127