Jepet Ambient Biznesi me qira, Rruga Siri Kodra, 330 Euro

 • € 330/Muaj
Rruga Siri Kodra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Rented
Jepet Ambient Biznesi me qira, Rruga Siri Kodra, 330 Euro
Rruga Siri Kodra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 330/Muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera Ambient Biznesi, Rruga Siri Kodra, 330 Euro

 

• Tipologjia: Openspace

• Adresa: Rruga Siri Kodra

• bosh

• Kati 2

• Godine private

• 💶 330 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe 150m² dhe gjendet në katin e 2. Ambienti jepet bosh, eshte i organizuar ne ambient openspace dhe disponon 2 tualete. Ambienti eshte e shfrytezuar me pare si zyre, repart prodhimi apo magazinim materialesh. Disponon mundesi vendparkimi 24 ore.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

👩🏻‍💼 Megina-Real Estate Agent

Detajet

Publikuar më 23 Qershor, 2023 në 8:17 pm Përditësuar 8 Shtator, 2023 at 10:31 am
 • ID e pronës: MRE-10311
 • Çmimi: € 330/Muaj
 • Sip. totale: 150 m²
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Siri Kodra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
MORINA 5
 • MORINA 5
+355692040509