JEPET ME QERA AMBJENT PER BIZNES 250 EURO

 • € 250
Rruga Shefqet Kuka, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
Qera Oferta më e mirë
JEPET ME QERA AMBJENT PER BIZNES 250 EURO
Rruga Shefqet Kuka, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • € 250

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira, Ambient Zyrash Open Space, Fresk, 250 euro

 

• Tipologjia: openspace

• Adresa: Fresk,Njesia Administrative nr 12

•bosh

• Kati 1

• Pallat i ri me ashensor

• 💶 250 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient Open Space me një sipërfaqe prej 80m² dhe gjendet në katin e 0 te nje pallati te ri me ashensor afer rrugës kryesore. I gjithë ambienti është i pajisur me sistem ndriçimi .

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 22 Maj, 2024 në 10:39 am Përditësuar 22 Maj, 2024 at 11:06 am
 • ID e pronës: MRE-48418
 • Çmimi: € 250
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Fresku/Linze
 • Kati: 1
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Shefqet Kuka, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Fresku/Linze

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931