Lokal, Rruga Pasho Hysa, 100.000 leke i diskutueshëm

 • 100,000 Lek/I diskutueshëm
Rruga Pasho Hysa, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera

Lokal, Rruga Pasho Hysa, 100.000 leke i diskutueshëm

Rruga Pasho Hysa, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • 100,000 Lek/I diskutueshëm

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera Lokal, Rruga Pasho Hysa, 100.000 leke i diskutueshëm

 

• Tipologjia: Lokal

• Adresa: përballë Kompleksit Mangalem

• i mobiluar/në gjendje pune

• Kati 0

• Ndertim i ri

• 💶 100.000 leke

 

✨ Informacion mbi Pronen:

Jepet me qera lokal me nje siperfaqe prej 230 m2 dhe gjendet ne katin 0. Lokali eshte i investuar, ka sistem kamerash dhe 2 tualete. Eshte be gjendje pune.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 23 Qershor, 2023 at 8:43 am
 • ID e pronës: MRE-8646
 • Çmimi: 100,000 Lek/I diskutueshëm
 • Sip. e pronës: 230 m²
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Pasho Hysa, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Ali Dem

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
Whatsapp +355692040544