Me Qira Pjese Vile 1+1, Rruga Kokonozeve, Porcelan, 240 Euro/Muaj.

 • € 240/muaj
Rruga Kokonozeve, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Qera Rented
Me Qira Pjese Vile 1+1, Rruga Kokonozeve, Porcelan, 240 Euro/Muaj.
Rruga Kokonozeve, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 240/muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira, Pjese Vile, Rruga Kokonozeve, Porcelan, 240 Euro/Muaj

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Kokonozeve, Porcelan

• I mobiluar

• Kati 3

• Vile private

• 💶 240 Euro/Muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 60 m² dhe gjendet në katin e 3 te nje vile private. Hyrja ofrohet i mobiluar teresisht dhe organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimi, ambienti i ngrenies, 1 dhome gjumi, dhe tualeti .

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 23 Qershor, 2023 në 12:19 pm Përditësuar 3 Tetor, 2023 at 10:51 am
 • ID e pronës: MRE-12585
 • Çmimi: € 240/muaj
 • Sip. e pronës: 60 m²
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament, Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Kokonozeve, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
+355692040544