Qera, Ambient Biznesi, 21 dhjetori ,400 Euro

 • € 400
Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Ambient Biznesi, 21 dhjetori ,400 Euro

Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Ambient Biznesi, Rruga e Kavajes 21 dhjetori ,400 Euro

 

 

 

• Tipologjia: 2+1

 

• Adresa: Rruga e Kavajes 21 dhjetori

 

• Bosh

 

• Kati 1

 

• Pallat ekzistues

 

• 400 Euro

 

 

 

✨Informacion mbi pronen:

 

Jepet me qira ambient biznesi me siperfaqe 75m² i orhanizuar nga dy dhoma dhe  1 tualet . Jepet bosh, i restauruar. Eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi, si zyra, noteri, klinika dentare, klinika mjekesore, agjenci udhetimi dhe imobiliare etj. Ndodhet ne rruge dytesore ,pas Neranxit.

 

 

 

Për informacione të mëtejshme mos nguroni të na kontaktoni.

 

 

 

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 16 Janar, 2024 në 8:59 am Përditësuar 24 Janar, 2024 at 1:45 pm
 • ID e pronës: MRE-25875
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521