Shitje, Apartament 1+1 + Aneks, Shkolla e Bashkuar, 68000 euro

 • € 68,000
Rruga Niko Avrami, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitje, Apartament 1+1 + Aneks, Shkolla e Bashkuar, 68000 euro
Rruga Niko Avrami, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • € 68,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA shet Apartament 1 1 Aneks, Shkolla e Bashkuar, 68000 Euro

 • Tipologjia: 1+ 1 + Aneks
 • Adresa: Rruga Niko Avrami, Pike Referimi: Shkolla e Bashkuar
 • I mobiluar
 • Kati 5
 • Pallat ekzistues
 • Siperfaqe 53m2
 • Cmimi i Shitjes  68000

Informacione rreth prones:

Shitet apartament 1+ 1 + Aneks me siperfaqe prej 53m² qe gjendet në katin e 5 të një pallati ekzistues. Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet nga salloni i ndjenjes, ambienti i gatitmit, 1 dhome gjumi, tualeti dhe nje ballkon i mbyllur me vetrate. Pallati pozicionohet ne nje zone shume te preferuar ne Tirane dhe ndodhet shume afer Rruges se Dibres. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 15 Janar, 2024 në 2:04 pm Përditësuar 21 Maj, 2024 at 3:56 pm
 • ID e pronës: MRE-25819
 • Çmimi: € 68,000
 • Sip. e pronës: 53 m²
 • Sip. totale: 55 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 5
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Niko Avrami, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
+355692040508