Qera, Ambient Biznesi, ,Prane Gardes, 350 Euro.

 • € 350
Rruga Lidhja e Prizrenit, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 8363, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Ambient Biznesi, ,Prane Gardes, 350 Euro.

Rruga Lidhja e Prizrenit, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 8363, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Ambient Biznesi,,Prane Gardes”, 350 euro

• Tipologjia: Ambient biznesi

• Adresa.,Prane Gardes,Rruga Lidhja E Prizerenit.

• Kati 1

• 350 Euro

✨Informacion mbi pronen:

Jepet me qira ambient biznesi me siperfaqe 25m² i organizuar ne nje hapesire te bollshme.  Ambienti eshte i pershtatshem per zyra dhe eshte openspace pa kollona . Ambjenti disponon 1 tualete dhe gjendet ne katin e 1 te nje pallati.

Ne cmim eshte i perfshire dhe tatimi mbi qerane.

Për informacione të mëtejshme mos nguroni të na kontaktoni.

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 16 Janar, 2024 në 10:54 am Përditësuar 16 Janar, 2024 at 10:54 am
 • ID e pronës: MRE-25910
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 25 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Lidhja e Prizrenit, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 8363, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fjorel Agolli
 • Fjorel Agolli
Whatsapp +355694050121