Qera, Ambient Biznesi, 21 Djetori , 350 Euro

 • € 350
Rruga Sandër Prosi, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Ambient Biznesi, 21 Djetori , 350 Euro
Rruga Sandër Prosi, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera ambient Biznesi, 21 Dhjetori , 350 euro

 

• Tipologjia: Ambjent Biznesi

• Adresa: Rruga Sander Prosi

• bosh

• Kati 1

• 💶 300 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe 55m² . Eshte i organizuar nga dy ambjente pune dhe nje tualet. Ambienti jepet bosh ose i mobiluar ne varesi te kerkeses ,i  shfrytezueshem per tipologji të ndryshme biznesi.  Ndodhet ne nje zone mjaft strategjike dhe te kerkuar.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 20 Mars, 2024 në 1:09 pm Përditësuar 19 Prill, 2024 at 11:44 am
 • ID e pronës: MRE-35981
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 55 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Pjeserisht e mobiluar
 • Adresa Rruga Sandër Prosi, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Ministria e Jashtme/Pazari I Ri

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931